Menu Zavřeno

Vladimír Korbel

Jsem absolventem FTVS-UK, specializace atletika. Spolupracoval jsem jako kondiční trenér s velkým množstvím profesionálních sportovců (Martin Ručinský, Petr Nedvěd, Kateřina Neumannová, Markéta Sluková, Martin Damm…). V současné době rád spolupracuji s klienty, kteří si rádi vytyčí nějaký cíl, ke kterému se společnými silami snažíme přiblížit. Ve svém tréninku propaguji všestrannost a rozvoj všech energetických systémů. Nevěřím ve zkratky a zaručené recepty, ale v poctivou, dlouhodobou, systematickou a plánovitou spolupráci s klientem. 

Gábina Sedláčková

Pohyb je důležitou součástí mého života. V minulosti byla mojí vášní sportovní gymnastika, ale věnovala jsem se vždy ráda také plavání, jízdě na kole, běhání, turistice, jízdě na snowboardu a posilování. Mojí specializací je funkční trénink, cycling, core trénink, zdravotní cvičení podle principů DNS prof. Koláře, ale také výživové poradenství. Ke každému klientovi přistupuji individuálně podle jeho cíle, ale vždy s důrazem na správnou techniku a celkovou úpravu životosprávy. Těší mě, když mohu svou radost z pohybu a zdravého životního stylu předávat dál! 

Specializace:

funkční trénink, core trénink, výživové poradenství

Jan Kareš

Sportu a pohybu se věnuji již odmalička díky tátovi, se kterým jsem lezl po skalách již od 4 let. Víkendy ve skalách, podání ruky na vrcholu, pokora, důvěra, kamarádství. To jsou hodnoty, které mám zakořeněné hluboko v sobě dodnes, a které se snažím ve svém projektu předávat dál lidem. Samotnému fitness se věnuji už asi 20 let. Podle mě nezáleží na věku, ale na tom, jak a kým je člověk veden. S trenérem je to snazší a zábavnější. Na moje tréninky lidé chodí načerpat pohodu, odreagovat se, potkat se se známými, se mnou a odchází s dobrým pocitem. Sám sebe jsem dokázal motivovat k překonání několika Guinessových rekordů, věřím, že zvládnu motivovat k pohybu i Vás! 

James Gomez

Chci vám dokázat, že bez ohledu na věk, na cvičení a zdravější životní styl není nikdy pozdě. Přestože jsem si vždy užíval různé aktivity jako golf, lyžování a cyklistiku, radost ze cvičení – z posilování svalů a lepší kontroly pohybu – jsem našel až ve zralém věku.  Posilování skutečně změnilo můj život a pomohlo mi zlepšit se i v golfu! Po 40 letech novinařiny jsem začal novou a vzrušující etapu života jako licencovaný osobní trenér s cílem pomoci druhým kompenzovat sedavý životní styl, zaměřit se na zdravější stravování a cítit se lépe ve vlastním těle.  Být fit je cíl který můžete dosáhnout bez ohledu na věk. Zasloužíte se začít!

Specializace:

Specializace: Trénink v angličtině, funkční trénink se zátěží i bez, flexibilita a mobilita, TRX, bosu, činky a kettlebelly, kardio a redukční trénink, zaměření na svalové skupiny a kontrolu pohybu pro zlepšení golfové hry.