Menu Zavřeno

Nejnovější přírůstek

Diplomat Gym by JKF je nejnovější přírůstek do rodiny Jan Kareš fitness. Nachází se v Praze 6 – Dejvicích v nejvyšším patře Vienna House Diplomat Prague, který sídlí jen pár kroků od zastávky metra a tramvaje Dejvická. Nabízí nové vybavení a stroje, zkušené trenéry, terasu na cvičení, saunu, masáže, fyzioterapii a nádherný výhled na Prahu.

Nové vybavení, stroje a pomůcky, profesionální trenéři

Nejenom prostředí a vybavení, ale i naši trenéři jsou na velmi vysoké úrovni. Schopný a zkušený tým fitness trenérů, fyzioterapeutů a masérů je připraven Vám pomoci s problémy, které Vás trápí. Trenéři mezi sebou komunikují, často je totiž k vyřešení Vašeho problému potřeba zapojení více specialistů. Společně Vám pomůžeme být ve formě, cítit se lépe ve svém vlastním těle a řešit a předcházet zdravotním komplikacím.

Sauna, fyzioterapie a masáže

Regenerace je důležitá. Po tréninku si u nás můžete dopřát odpočinek v sauně, příjemnou masáž nebo fyzioterapii. Těší se na Vás náš tým zkušených odborníků, kteří Vám rádi pomohou s řešením nejrůznějších problémů týkajících se pohybového aparátu nebo jen uvolněním svalů po tréninku. K dispozici je Vám i sauna a příjemná odpočívárna.

Společníci

Jan Kareš

Jan Kareš je osobní trenér s více jak 25 letou zkušeností, horolezec a několikanásobný držitel titulů Ocelový muž a Guinessových rekordů ve shybech. Dlouhá léta působil ve sportovním klubu LivingWell Health Club & Spa v hotelu Hilton Prague. V roce 2013 otevřel vlastní tělocvičnu Jan Kareš Fitness (JKF) v Týnské ulici v Praze. V roce 2016 pak založil v Praze v ulici Na Poříčí nové fitness Individual Gym, které je dodnes velmi úspěšné. V roce 2021 spolu se svými kolegy otevírá nový klub Diplomat Gym v Praze 6 Dejvicích v hotelu Vienna House Diplomat Prague.
Své klienty považuje zároveň za přátele, velmi si zakládá na osobním a férovém přístupu. Kromě trénování, cvičení a lezení po skalách se rád věnuje zdravému vaření a pečení. Ve spolupráci s odborníky na výživu a cukráři osobně vytvořil několik receptů na zákusky i zmrzlinu pro sportovce.
 

Vladimír Korbel

Vladimír Korbel je osobní trenér, absolvent FTVS UK v oboru tělesná výchova a trenérství se specializací atletika. Po dobu své dlouholeté praxe v oblasti vrcholového sportu spolupracoval jako kondiční trenér s velkým množstvím profesionálních sportovců. Působil také 2 roky jako fitness trenér v australském Sydney a od roku 1998 spolupracoval s předním světovým provozovatelem fitness, společností World Class. V pražské pobočce World Class – Health Academy zodpovídal za kvalitu tréninkových programů, trenérů a zároveň pracoval jako osobní trenér. V roce 2021 se stal součástí společnosti Jan Kareš fitness.

Spolupráce s Under Armour

Jan Kareš fitness hrdě spolupracuje se značkou Under Armour. Svým klientům nabízí výhody pro nákup sportovního vybavení a přímo v Diplomat Gymu je k zakoupení oblečení ze speciální edice. Při cvičení motivují sportovce plakáty s atlety Under Armour.

Jak to u nás vypadá