Privátní fitness na Praze 6

NOVĚ OTEVŘENO
Privátnost
Užijte si fitko jen pro sebe. Klubové členství, zákaz MultiSportky a trénink s osobními trenéry zaručí, že si vždy zacvičíte v maximálním soukromí.
Exkluzivita
Dopřejte si exkluzivitu. Ve všem. Zázemí, vlastní stroje, čistota, dva ručníky na trénink, osobní skříňka, skvělá lokalita a shybování s držitelem světového rekordu.
Terasa
Zacvičte si na venkovní terase. Úžasný výhled až na Pražský hrad vám bude ideální kulisou při tréninku v létě. A v zimě se tu zchladíte po příjemné sauně.
Wellness
Odpočiňte si po tréninku. Prohřejte se v sauně, uvolněte se masáží a dejte si hotelovou snídani, než odejdete do práce. Trénink, rehabilitace a fyzioterapie vás udrží v kondici.
Trenéři
Vyždímejte ze cvičení maximum. Jeden ze špičkových trenérů s 30 lety praxe posune vaše cíle na úroveň, o které jste ani netušili. Motivace a výsledky.
Vybavení
Trénujte na nových, špičkových a na míru vyrobených strojích nebo využijte kardio zónu s veslováním či airbike a funkční zónu TRX, powerbagy i BOSU.
Nové privátní fitness na Evropské jen pro členy klubu
"
„Ahoj, jsem Honza Kareš a zvu Tě na prohlídku nového fitka na Evropské.
Nadchne tě exkluzivita jen pro členy klubu, aby sis zacvičil v soukromí, deváté patro s terasou na takovéto venkovní cvičení a hlavně úžasný výhled na Pražský hrad. Po cvičení si dáš saunu nebo masáž, dole v kavárně hotelovou snídani a pak už si jen vyzvedneš auto, které Ti pohlídají v podzemní garáži.
Jo a a taky tu potkáš pár fakt dobrých trenérů (včetně mě), co Ti pomůžou udržet se v kondici a dosáhnout Tvých cílů.“
Osobní trenér fitness a držitel titulů Ocelový muž a světových rekordů ve shybech
Honza Kareš

Reference

„Nejlepší zázemí, co jsem zatím v Praze zažil. Tréninky jsou pokaždé jiné, já se nenudím a z trenéra se stal kamarád, jehož pozitivní přístup k životu přispívá k mé psychické pohodě. A já se udržuji v dobré kondici, i když je můj čas na cvičení velmi omezen.“
Doug Burnham (Ernst & Young ČR)
„Rád cvičím v Diplomat Gym na Evropské, ve známé a dobře dostupné lokalitě. Je to exkluzivní privátní fitko s dobrým managementem. Vyhovuje mi klidné a čisté prostředí, krásný výhled na Prahu, kvalitní vybavení a celkově vysoká úroveň služeb. Jako klient fitness mám parkování v hotelu Diplomat zdarma, kterého také využívám, když mám v kavárně hotelu obchodní schůzku nebo jsem u holiče. Příjemné místo.“
David Horáček (Premiere Cinemas)
„Musím všechny varovat, cvičení s Honzou je návykové. Honza spojuje profesionalitu s absolutně osobním a přátelským přístupem. Jeho heslo „bolest je mýtus“ ověřujete naplno, ale zcela nadšeně v super atmosféře. Myslím, že proto se většina lidí pod Honzou opravdu výrazně v kondici i síle zlepší.
Pokud jde o nové fitness centrum v Diplomatu, absolutně odráží přesně tuto kombinaci. Je profesionální a současně osobní. Pro mě osobně je velkým bonusem sauna s možností ochlazení výstupem na venkovní terasu s výhledem na Prahu. V žádném fitness v Praze jsem se necítil líp.“
Daniel Křetínský (EP Holding a.s.)
Staňte se členem exkluzivního fitness klubu Diplomat Gym pod záštitou JKF
Jan Kareš fitness hrdě spolupracuje a svým klientům nabízí výhody u sportovní značky Under Armour.
Virtuální prohlídka

Kontaktujte nás